Haber

İyi Parti Atabay: “Kemal Kılıçdaroğlu Bursa’da 13. Cumhurbaşkanı Olarak Görünüyor”

ZEHRA MİLLER

İyi parti Eğitim Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Adayı Sevinç Atabay oy kullandı. Atabay, “Sayın Kılıçdaroğlu, Bursa’da 13. Cumhurbaşkanımız olarak karşımıza çıkıyor. Biz İYİ Parti olarak TBMM’de önce Bursa’yı sonra tabii ki Türkiye’yi en fazla milletvekili ile temsil edeceğiz. Tüm göstergeler, tüm Saha ziyaretlerimiz bunu bize çok net bir şekilde gösterdi.” söz konusu.

İYİ Parti Eğitim Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Adayı Sevinç Atabay, oyunu Nilüfer ilçesi Barış Mahallesi’ndeki Sadettin Türkün Ortaokulu’nda oynadı. Oyunu kullandıktan sonra bir açıklama yapan Atabay, şunları söyledi:

“DEMOKRATİK GÜNLER YAŞAYACAĞIZ”

“Büyük bir memnuniyetle oy kullandık. Ben de oyumu kullandım. Biliyorsunuz ki bugün Anneler Günü ve görüyorum ki anneler çoğunlukta. Bu kez anneler Türkiye’ye hediye vermek istiyor. Hediye almayacaklar, verecekler.Demokratik bir ülke yapacaklar.Cumhuriyet’in 100.yılında kadınlar ve gençler tarih yazacaklar.Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk her zaman gençlere güvenmiştir.Ben de yine gençlere güveniyorum.Çok fazla genç var. , kadın, katılım oranı gördüğünüz sıralarda çok yüksek. Özlediğimiz demokratik günleri güçlenen parlamenter sistemle tekrar kazanacağız. Buna gönülden inanıyorum. Bursa’da Sayın Kılıçdaroğlu 13. Cumhurbaşkanımız olarak karşımıza çıkıyor. Biz, ÂLÂ Partisi olarak önce Bursa’yı sonra Türkiye’yi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde en fazla milletvekili ile temsil edecektir.Bütün göstergeler, tüm saha ziyaretlerimiz bize bunu çok net gösterdi.”

Kaynak: ANKA / Yerel

borckaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu